Online cursus Adobe Photoshop. Leer foto’s corrigeren en manipuleren
Met Adobe Photoshop haal je het beste uit jouw foto’s. Wereldwijd is Adobe Photoshop hét programma voor het corrigeren en manipuleren van foto’s en het maken van composities. Het programma is zelfs zo bekend dat de naam verheven is tot een werkwoord. Leer daarom nu professioneel ‘Photoshoppen’. Met behulp van veel praktijkvoorbeelden leer je alle belangrijke technieken om je foto’s te kunnen corrigeren en manipuleren. Denk bijvoorbeeld aan het corrigeren van oude verkleurde foto’s. De helderheid, contrast en kleuren van je foto’s verbeteren. En mooie composities maken voor je website of drukwerk. Kortom, met deze online cursus maak je van jouw foto’s ware kunstwerken.
Voor wie is deze cursus Adobe Photoshop?
Deze cursus is geschikt voor iedereen die wil leren om op professionele wijze foto’s te corrigeren en manipuleren. Of wanneer je fotocomposities wil maken voor onder andere websites, brochures en posters.
Wat leer je in deze cursus Adobe Photoshop?
- De werkomgeving van Adobe Photoshop begrijpen.
- Het instellen van gereedschappen en vensters binnen je werkruimte.
- Begrip van kleuren, bestandsformaten en resolutie.
- Helderheid en contrast verbeteren met Curven en Niveau’s.
- Onder- en overbelichte foto’s corrigeren.
- Kleurzwemen in je foto’s verwijderen.
- Werken met kleur en penselen.
- Composities maken met behulp van lagen.
- De verschillende laagtypen toepassen.
- Delen van je foto’s bewerken door pixels te isoleren.
- Nagenoeg alle mogelijke manieren van selecties maken.
- Oneffenheden wegwerken met retouche.
- Perspectief aanpassen en lucht vervangen.
- Diverse manieren om je foto’s te transformeren.
- Werken met tekst binnen Adobe Photoshop.
- Destructief en niet-destructief werken met filters en aanpassingslagen.
- Foto’s verscherpen.
- Werken met laagmaskers.
- En nog veel meer …
Wat krijg je?
Bij aankoop van deze cursus Adobe Photoshop heb je via jouw everlearn account onbeperkte toegang tot het volgende lesmateriaal:
- Ruim 7 uur aan hoge kwaliteit onine videolessen.
- Alle door de trainer gebruikte oefenbestanden bij nagenoeg elke les.

Sinds het begin van de jaren 90 verzorgt en ontwikkelt Kitty trainingen en lesmateriaal op het gebied van creatieve- en technische software voor scholen en bedrijven. Kitty is fotograaf, grafisch vormgever en publicatie specialist, en heeft jarenlang ervaring in het geven van lessen, workshops, maatwerktrainingen en applicatietrainingen. Met haar Adobe-ervaring, die teruggaat tot Photoshop 1, gebruikt zij applicaties als Illustrator, Photoshop, InDesign, Animate en nog vele andere Adobe applicaties voor het vormgeven en creëren van allerlei foto-toepassingen en web-, print- en audio-publicaties.
wim keulers (geverifieerde eigenaar) –
De cursus is heel goed te volgen en doordat ze op een heel begrijpende manier wordt uitgelegd.
Er wordt gelukkig genoeg tijd besteed aan de verschillende onderdelen. Dit laat bij andere aanbieders van Photoshop vaker te wensen over. Ik ben blij deze cursus te hebben gevolgd en kan deze echt aanraden. ook al heb je al een keertje met Photoshop gewerkt.
Marcel de Jong (geverifieerde eigenaar) –
Werken met de Adobe programma’s is voor mij nieuw. ‘Snel aan de slag met Photoshop’ leert mij de basis van het programma, en zal ook zeker van nut zijn in de vervolgcursussen (andere programma’s van Adobe) die ik ga volgen.
lammens_fanuel (geverifieerde eigenaar) –
De lessen worden zeer goed gebracht en er worden onderwerpen gegeven die je bij andere niet ziet. De lessen zijn zeer helder zeker voor beginnelingen. Hopelijk komt er een vervolg van.